Głogów Małopolski ul. Partyzantów

Apartamenty Partyzantów!

Rozpoczęliśmy budowę kameralnego osiedla w atrakcyjnej części Głogowa Małopolskiego przy ul. Partyzantów.

Będzie to osiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, których nowoczesna bryła i przyjemna kolorystyka ładnie wkomponują się w zielone otoczenie.

W każdym budynku znajdą się dwa niezależne, funkcjonale mieszkania z bezpośrednim wejściem z zewnątrz.

Mieszkanie na parterze będzie miało ok. 60m2, i składało się z wiatrołapu, przedpokoju, łazienki z oknem, dwóch niezależnych, przestronnych sypialni oraz dużego salonu z aneksem kuchennym. Z salonu będzie też wyjście na balkon.

Mieszkanie na piętrze będzie nieznacznie większe – ok. 63m2, dodatkowo na życzenie klienta na etapie budowy będzie istniała możliwość wydzielenia niezależnej kuchni.

Do każdego mieszkania będzie przynależało miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz przestronne pomieszczenie gospodarcze w piwnicy budynku.

Otoczenie zieleni, bezpośrednie wejście z zewnątrz, niezależne pomieszczenie gospodarcze oraz miejsce w garażu powoduje, że przyszli mieszkańcy będą mogli poczuć się jak w domu jednorodzinnym. Fantastyczna lokalizacja, szybki i wygodny dojazd do centrum i najważniejszych punktów w Głogowie Małopolskim zapewni dodatkowy komfort mieszkania.

Niewygórowana cena 3900zł/m2 czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną.

Oferta bezpośrednio od dewelopera – bez prowizji i podatku PCC!!!

 

Aktualne zdjęcia z placu budowy oraz najnowsze informacje znajdują się tutaj:

https://www.facebook.com/Maxbudowa-Sp-z-oo-1774681276146801/?hc_ref=NEWSFEED://

 

 

 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Ofertą jest tylko i wyłącznie indywidualnie uzyskana od dewelopera propozycja zawarcia umowy, na uzgodnionych w formie pisemnej warunkach.

 

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com